1. Новини Закарпаття
  2. >

В Європі розбушувався потужний шторм (ФОТО, ВІДЕО)

10.02.2020 14:17 0 Без кордонів

На Європу обрушилися проливні дощі і штормовий вітер, деякі аеропорти були змушені закритися, постраждало залізничне сполучення і автотраси.

Над Німеччиною як мінімум до ранку 10 лютого вируватиме шторм Забіне, інформують "Факти".

Метеорологічна служба Німеччини попередила про небезпеки, які загрожують туристам в горах. Пориви вітру в гірських районах досягатимуть ураганних значень - до 50 метрів в секунду.Німецький залізничний оператор Deutsche Bahn закликав по можливості скасувати поїздки на далекі відстані. А авіакомпанія Lufthansa попередила, що до 11 лютого можливе перенесення рейсів. Особливо це стосується аеропортів в північній і західній частині Німеччини. Також було скасовано ряд спортивних заходів, включаючи футбольні матчі.


В інших європейських країнах той же шторм отримав ім'я Сiara (Кьяра, Сиара). Запобіжні заходи через ураганний вітер прийняті у Франції, Бельгії, Нідерландах, Швейцарії. В Ірландії довелося скасувати церемонію на відкритому повітрі, присвячену отриманню містом Голуей статусу культурної столиці Європи-2020. Перенесено міжнародні авіарейси.

У Великобританії вже попередили пасажирів, що частина поїздів скасовується, а деякі будуть їздити, але із затримками. Тому поїздки в інші міста краще відкласти, це стосується і автоподорожей.

Таке ж попередження розіслала своїм пасажирам British Airways: частина рейсів будуть перенесені на період, коли встановиться сприятлива погода для польотів.

Через сильний вітер понад 30 тис. Британських будинків залишилися без світла. Особливо сильно стихія проявила себе в східній Англії. Там пориви вітру досягали 42 метрів в секунду.У шотландському місті Перт 8 лютого за вітру було пошкоджено дах місцевого пабу, постраждали троє людей, які перебували всередині.

Нагадаємо про сильний вітер в Угорщині: ураган Кіара вже наблизився до країни

Читайте на ГК:Блогерка рlus-size повторила "голе" фото Зої Кравітц (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"У бізнесі не вистачає персоналу": іноземні робітники знову можуть подавати заяви на робочі візи в Чехію
Читайте на ГК:Лев вдарив левицю по морді і потрапив на відео (ВІДЕО 18+)