1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На КПП "Тиса" митники вилучили 18 літрів ігристого та 12 кг кіндерів з Італії

09.02.2020 12:53 Без кордонів

Напередодні, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено переміщення через митний кордон алкогольних напоїв та кондитерських виробів іноземного виробництва з порушенням.

Напередодні, на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено переміщення через митний кордон алкогольних напоїв та кондитерських виробів іноземного виробництва з порушенням.

Незаконно товари ввозив в Україну наш співвітчизник, який повертався з Італії, де перебував у приватних справах.

Проходив митний контроль громадянин по каналу «червоний коридор».

У декларації, яку громадянину запропонували заповнити митники, українець вказав свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього 5 місць супроводжуваного багажу з особистими речами. При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості, вказані ним у митній декларації та заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина України окрім особистих речей митники виявили: 24 пляшки (18 літрів) вина білого «Asti» торгівельної марки «Martini», 120 шт (12 кг) кондитерських виробів «KINDER UBERRACCHUNG MAXI» іноземного виробництва.

У діях громадянина вбачаються ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до рішення суду, повідомила Закарпатська митниця Держмитслужби.

Нагадаємо, митники вилучили в закарпатця 303 кг ковбаси.

Читайте на ГК:"Олія, борошно, гречка, макарони, рис": в Ужгороді соціально незахищеним мешканцям міста роздавали продуктові набори (ФОТО)
Читайте на ГК:У МОЗі перевіряють результати тестів на COVID-19 із закарпатських лабораторій (ВІДЕО)
Читайте на ГК:До уваги медиків Ужгорода: комунальні автобуси перевозитимуть медпрацівників (ГРАФІК)