1. Новини Закарпаття
  2. >

"Четвертина нелегалів - українці": минулого року у Чехії виявили 4273 нелегалів

03.02.2020 22:24 Без кордонів

Поліція Чехії розповіла, скільки нелегальних мігрантів було виявлено в Чехії за 9 місяців минулого року.

Поліція Чехії розповіла, скільки нелегальних мігрантів було виявлено в Чехії за 9 місяців минулого року.

Поліція опублікувала інформацію про кількість іноземців, які незаконно перебували в Чеській Республіці в минулому році. За перші дев'ять місяців минулого року поліція виявила 4273 іноземця, які перебували в країні нелегально, що на 645 осіб більше, ніж роком раніше. Близько чверті нелегальних мігрантів були громадянами України, пише видання Around Prague.

Згідно зі статистичними даними, велика частина загального числа мігрантів (3914) була виявлена ​​під час незаконного перебування в Чеській Республіці, решта подорожували через зовнішню шенгенський кордон. До вересня в рамках транзитної нелегальної міграції через Чеську Республіку поліція виявила 192 людини. Найчастіше мігранти перетинали кордон зі Словаччиною і вказували Німеччину як кінцеву точку маршруту.

Недійсний проїзний документ показали 153 людини, що на 43 особи більше, ніж за той же період 2018 року. 86 осіб пред'явили на кордоні недійсний паспорт.

Згідно зі статистикою, найбільше затриманих мігрантів прибули з України (1161 осіб). За ними слідували громадяни Молдови (634 особи), В'єтнаму (269 осіб) та Росії (212 осіб).

У минулому році поліція виявила 4992 іноземця, які незаконно перебували в Чеській Республіці. Число мігрантів в Чеській Республіці в останні роки істотно не відрізнялося: поліція зафіксувала значне зростання тільки в 2015 році в зв'язку з міграційним кризою в Європі.

Читайте на ГК:Домашній тигр Майка Тайсона відкусив жінці руку (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Жителям Москви буде дозволено вийти на вулицю лише з QR-кодом
Читайте на ГК:Зловмисники тепер застосовують більш хаотичні способи атак ваших аккаунтів