1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатській митниці запрацювали всі сканери для фур

14.01.2020 16:06 Без кордонів

Сканери вже працюють на пунктах пропуску в Ягодині, Краковці, Раві-Руській, Шегинях, Ужгороді, Чопі, Порубному.

Сканери вже працюють на пунктах пропуску в Ягодині, Краковці, Раві-Руській, Шегинях, Ужгороді, Чопі, Порубному.

На митниці запрацювали всі сканери, завдяки цьому час на перевірку вантажу скоротиться до 10 хвилин. Про це прем'єр-міністр Олексій Гончарук написав у своєму Тelegram-каналі. 

"За моїм дорученням на митниці запрацювали всі сканери! Тепер час на перевірку вантажу скоротиться до 10 хвилин. Із сьогоднішнього дня на пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ, на кордоні з Польщею, працює сканер для вантажних транспортних засобів", - зазначив Гончарук. 

За його словами, сканери вже працюють на пунктах пропуску в Ягодині, Краковці, Раві-Руській, Шегинях, Ужгороді, Чопі, Порубному. Це, на думку прем'єр-міністра, буде сприяти викоріненню корупції на митниці, адже сканування відбувається без участі співробітників. 

"Наприклад, на пункті пропуску Чоп огляд вантажу скоротився до 7 хвилин замість 3-4 годин! Сканери автоматично відправляють дані в центральний апарат Держмитслужби в електронному вигляді", - підкреслив глава уряду. 

Він не сумнівається в тому, що безперебійна робота сканерів на митниці буде означати суттєві збільшення надходжень до держбюджету.

Нагадаємо, головного лісівника Закарпаття Валерія Мургу відсторонили від роботи.

Читайте на ГК:За минулу добу у 74 закарпатців підтвердили коронавірус
Читайте на ГК:На Закарпатті курсанти-прикордонники затримали квартет контрабандистів (ФОТО)
Читайте на ГК:Прогноз погоди на Закарпатті: Хмарно з проясненнями, дощі та грози