1. Новини Закарпаття
  2. >

"Корабель-привид" з мерцями прибився до берегів Японії

30.12.2019 23:17 Без кордонів

П'ять людських тіл і дві голови знайшли на невеликому судні, яке винесло хвилями до берегів Японії. Імовірно, це північнокорейські рибалки або біженці.

П'ять людських тіл і дві голови знайшли на невеликому судні, яке винесло хвилями до берегів Японії. Імовірно, це північнокорейські рибалки або біженці.

Човен, який знайшли на острові Садо, дуже пошкоджено, на його борту є написи корейською мовою. Судячи з усього, човен довго перебував у морі: трупи частково зітліли, повідомило ВВС.

Берегова охорона змогла дістатися до човна тільки за добу після того, як його знайшли. В японській поліції поки не можуть напевно сказати, звідки на кораблі взялися голови.

Такі "кораблі-привиди" вже не раз знаходили поблизу японських берегів. Найчастіше це невеликі рибальські судна з КНДР.

Найчастіше такі човни знаходять порожніми або з тілами на борту. Судячи з усього, рибалки заходять занадто далеко в море в пошуках риби. Вони губляться і гинуть - або від голоду, або через сильний шторм.

Раніше припускали, що на човнах намагаються втекти з КНДР, але ці версії не отримали підтвердження. Знайдені в 2017 році рибалки вимагали, щоб їх переправили назад в КНДР.

Через напружені відносини між КНДР і Японією розслідувати подібні випадки майже неможливо.

Читайте на ГК:Модель показала фото в корсеті і схвилювала фанатів засмагою в області бікіні (ФОТО)
Читайте на ГК:Про віддати "борг" країні: користувачка TikTok розмірковує над податками і обов'язками (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Світу загрожує розпад на дві частини - Генсек ООН
загрузка...