1. Новини Закарпаття
  2. >

В Росії прийняли на озброєння блоки боєголовок, які неможливо перехопити (ВІДЕО)

30.12.2019 22:49 0 Без кордонів

У Росії в п'ятницю заступив на бойове чергування перший полк РВСН, оснащений ракетами з бойовими блоками "Авангард". Про це офіційно повідомило міністерство оборони.

Про це повідомило euronews. "Авангард" фактично являє собою боєголовку, здатну виконувати складні маневри на гіперзвукової швидкості - в 20-30 разів більше швидкості звуку, і обходити системи ПРО. У відкритій пресі стверджується, що способів перехопити такий маневрують блок сьогодні не існує. До мети "Авангард" доставляють "звичайні" міжконтинентальні ракети.

Про те, що Росія розробляє таку зброю, вперше оголосив Володимир Путін в березні 2018 року. Тоді президент Росії повідомив, що існує цілий комплекс програм по гіперзвуковим ракетам наземного, повітряного і морського базування. Кадри випробувань "Авангарду" з'явилися в грудні 2018 го.Точние характеристики цих комплексів засекречені.

У той же час повідомляється, що до роботи над програмою приступили ще в середині 1980-х, але після розпаду СРСР проекти були заморожені. Роботи вирішено було відновити після 2001 року, коли США оголосили про вихід з Договору про обмеження систем протиракетної оборони.

Читайте на ГК:У Китаї вирує смертельний вірус: чи варто побоюватися українцям нового вірусу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Парижі на подіум вийшов кінь (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У світі поширюється новий смертельний вірус: що відомо про Ухань, вогнище хвороби в Китаї
Стрічка