1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Україна підписала угоду для поставок газу з Угорщини через Закарпаття

20.12.2019 22:50 Без кордонів

20 грудня угорський оператор FGSZ ltd та ТОВ "Оператор ГТС України" домовились про умови співпраці у точках з’єднання Берегове та Берегдароц, що повністю відповідають правилам співробітництва.

Про це повідомляє прес-служба ОГТС.

Зазначається, що міжоператорська угода щодо точок з’єднання між Угорщиною та Україною набере чинності з першого газового дня 1 січня 2020 року.

"Раніше, у 2015 році, угорський оператор FGSZ та попередній оператор ГТС України (АТ "Укртрансгаз") підписали угоду на основі мережевого кодексу ЄС. Наразі українська та угорська сторони домовились плавно продовжувати співпрацю для забезпечення безперебійної передачі газу між країнами після 1 січня 2020 року.

Важливо зауважити, що з 1 січня 2020 року в точці з’єднання Берегове також застосовуватимуться стандартні правила ведення бізнесу, які до цього були заблоковані для інших користувачів мережі довгостроковим контрактом з Газпромом", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що новий оператор ГТС вже має угоди про взаємодію із Польщею, Румунією та Угорщиною. Переговори про подібні контракти зі Словаччиною та Молдовою наразі ведуться у щоденному режимі, і, як очікується, будуть підписані найближчим часом.

Нагадаємо, стало відомо скільки коштуватиме газ для населення в січні.

Читайте на ГК:В Угорщині презеновано виставку про Ярослава Мудрого та виступ українських музикантів (ФОТО)
Читайте на ГК:Старі банкноти в 10 000 форинтів будуть вилучені до кінця року
Читайте на ГК:У Дебрецені відбудеться безкоштовний концерт (ВІДЕО)
Стрічка