1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Україна і Словаччина погодили умови роботи аеропорту Ужгород

19.12.2019 16:13 Без кордонів

Українська сторона обіцяє якнайшвидше забезпечити узгодження угоди, а також сподівається на такі ж дії з боку Словаччини.

Українська сторона обіцяє якнайшвидше забезпечити узгодження угоди, а також сподівається на такі ж дії з боку Словаччини.

Україна і Словаччина в ході двосторонніх переговорів узгодили зміст угоди про визначення умов використання словацького повітряного простору в міжнародному аеропорту Ужгород. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури у четвер, 19 грудня. 

Відзначається, що протягом 17-18 грудня між делегаціями України та Словаччини проходили переговори щодо відновлення роботи аеропорту Ужгород. Сторони обговорювали угоду про визначення умов використання певної частини повітряного простору Словаччини. 

"Сторони постатейно обговорили положення угоди, і дійшли згоди щодо редакції проекту угоди", - йдеться в повідомленні. 

Надалі документ буде узгоджений відповідно до внутрішньодержавних процедур. Українська сторона обіцяє якнайшвидше забезпечити узгодження угоди, а також сподівається на такі ж дії з боку Словаччини. 

Нагадаємо, що в 2017 році ЄС заборонив польоти в аеропорт Ужгород, який на той момент вже більше року не приймав регулярні рейси. Причиною заборони було близьке розташування до кордону зі Словаччиною, адже літаки, виконуючи зліт і посадку, порушували повітряний простір країни, а сертифікат на виконання подібних маневрів закінчився влітку 2016 року.

Читайте на ГК:Завтра в Ужгороді автомобілісти об’їжджатимуть вулицю Небесної Сотні стороною
Читайте на ГК:ФК "Минай" поступився "Динамо" у півфіналі Кубку України
Читайте на ГК:Першу групу юнаків-призовників провели з Ужгорода на строкову армійську службу