1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські митники вилучили Wi-Fi роутери через порушення митних правил (ФОТО)

17.12.2019 19:19 Без кордонів

На митному посту «Ужгород» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне ввезення в Україну Wi-Fi роутерів. 33 пристрої торговельної марки «Huawei» переміщував громадянин України.

Як форму проходження митного контролю громадянин України обрав «зелений коридор».

При усному опитуванні закарпатець заявив, що переміщує через митний кордон України виключно особисті речі та заперечив наявність у нього будь-яких товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків працівники митниці транспортний засіб вивели із «зеленого коридору» для проведення повного митного огляду. Відтак і були виявлені не заявлені під час усного опитування товари іноземного виробництва.

Таким чином, громадянин переміщував через митний кордон, обравши формою проходження митного контролю «зелений коридор» товари, переміщення яких через митний кордон України обмежено законодавством.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, Wi-Fi роутери вилучено до рішення суду, повідомила Закарпатська митниця Держмитслужби.

Нагадаємо, перевірити легальність новорічних ялинок можна буде в мобільному додатку.

Читайте на ГК:5000 гривень за добу у реанімації: в ужгородських медзакладах платне лікування (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Названо представників професій, яких бракує на Закарпатті
Читайте на ГК:Юні ватерполісти ВК «Ужгород» отримали бронзу на міжнародному турнірі
Стрічка