1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатські митники конфіскували іспанські парфуми

16.12.2019 10:20 Без кордонів

Напередодні на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне ввезення в Україну парфумів.

Напередодні на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне ввезення в Україну парфумів.

51 упаковку парфумованих наборів торгівельної марки «ZARA» для чоловіків та жінок, іспанського виробництва, вартістю понад 17 тис. грн переміщував громадянин України на автомобілі «Mercedes-Benz 316 CDI».

Як форму проходження митного контролю громадянин України обрав «червоний коридор».

У митній декларації українець зазначив паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у нього багажу з особистими речами. При усному опитуванні громадянин підтвердив відомості вказані в декларації та заперечив наявність у нього будь-яких інших товарів в обсягах, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та підпадають під встановлені законодавством заборони або обмеження щодо ввезення на митну територію України.

В ході митного контролю транспортного засобу, крім особистих речей, митники виявили не вказаний в митній декларації та не заявлений при усному опитуванні товар.

Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних набори парфумів вилучено до рішення суду, повідомила Закарпатська митниця Держмитслужби

Нагадаємо, на свята до Закарпаття призначили додаткові потяги.

Читайте на ГК:Ужгород повертається до посилених протиепідемічних заходів (ФОТО)
Читайте на ГК: Радником голови ОДА вже два тижні працює екс-перший заступник керівника "Укроборонпрому"
Читайте на ГК:Ужгородом гуляє оголений чоловік: з'явились нові фото та подробиці (ФОТО)

.