1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Різдвяна програма в Замковому саду «Базаар», Будапешт, - ProfitLine

14.12.2019 18:59 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Читайте новину від угорськомовного видання ProfitLine у авторському перекладі від Голосу Карпат.

Читайте новину від угорськомовного видання ProfitLine у авторському перекладі від Голосу Карпат.

15 грудня в Будапешті буде проведено ряд Різдвяних заходів, що включають в себе: лялькові вистави, інтерактивні майстер-класи УНІСЕФ Угорщина, також протягом усього дня можна буде відвідати різноманітні творчі семінари та різдвяну ярмарку, пише угорське видання ProfitLine.

Згідно програми, вранці відбудеться музейна педагогічна сесія для молоді віком від 15 до 18 років, які спільними зусиллями шукатимуть відповідь на питання: чи могло бути Різдво затишним та сімейним під час Першої світової війни.

Ввечері на вас чекатиме угорський композитор та фольклорист – Міклош Бот – з концертом під назвою «Забуте Різдво в Україні», вхід на який є вільним. Згідно свідчень, деякі українські села досі живуть ізольовано, але тамтешні жителі все ще продовжують зберігати та дотримуватися старовинних традиції цього свята.

На концерті літні українки дадуть можливість краще зрозуміти та уявити цей відокремлений світ, через виконання народних балад. Тут також виступатимуть десять сільських українських музикантів, київський гурт «Божичі», а також ряд інших угорських виконавців. Своїм виступом вони відзначатимуть золотий вік європейського селянства.

Читайте на ГК:Угорщина оголосила в розшук уродженку Ужгорода — джерело (ФОТОДОКУМЕНТ)
Читайте на ГК:В угорському Кечкеметі відбувся Бал Національних Меншин
Читайте на ГК:Коронавірус виявлений у двох державах по сусідству з Угорщиною