1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

В Польщі українка викинула новонароджену дитину на смітник

11.12.2019 22:08 Без кордонів

Українка в Польщі отримала вісім років в'язниці за спробу вбивства власної дитини, яку викинула в смітник на роботі після народження.

У скоєному жінка розкаялася, повідомляє Польське радіо.

"Наприкінці минулого тижня Окружний суд у Любліні в Польщі засудив 37-річну громадянку України Надію К. до восьми років позбавлення волі. Жінка народила дівчинку в туалеті і викинула немовля в пластиковий контейнер для сміття. На щастя, новонароджену дитину вдалося врятувати", - йдеться в повідомленні.

Сама горе-матір була відсутня під час оголошення вироку, і у суду не виникло сумнівів щодо її намірів вбити свою новонароджену дитину.

"Надія К. приїхала в Польщу в червні 2018-го на заробітки у зв'язку зі скрутною матеріальною ситуацією в Україні. Жінка працювала на тимчасовій легальній роботі на підприємстві з переробки фруктів і овочів у поселенні Ґміна Мілеюв у Люблінському воєводстві. За словами прокуратури, період працевлаштування мав завершитися в серпні", - йдеться в повідомленні.

Жінка приїхала в Польщу на восьмому місяці вагітності, але приховувала свій стан, надягаючи на себе багато одягу, що було нормальним у ситуації, адже працювала в приміщенні зі зниженою температурою. Сестра жінки, а також інші працівниці підозрювали, що вона вагітна, запитували її про це, але вона все заперечувала.

"За словами суду, 25 липня Надія К. під час роботи в певний момент пішла в туалет, де закрилася в непрацюючому туалеті. Там вона самостійно народила дитину, перерізала ножицями пуповину, а новонароджену дитину викинула в смітник. Після народження дитини Надія К. зайнялася собою, не цікавлячись долею немовляти", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що сестра Надії К. пішла в туалет, адже жінка довго була відсутня. Там вона побачила сліди крові і свою сестру, яка прихорошувала на собі одяг.

Повідомляється, що українка під час судового процесу висловила жаль і розкаялася, хоча офіційно не зізналася в скоєнні злочину. Суд присудив їй найбільш м'який з можливих у цій ситуації вирок - вісім років позбавлення волі.

Читайте на ГК:Понад 200 тисяч українців отримали дозволи на проживання в Польщі
Читайте на ГК:У Польщі двоє братів з України загинули у ДТП
Читайте на ГК:Померла українка, яку з інсультом на зупинці покинув польський бізнесмен
Стрічка