1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські митники знайшли в запасному колесі 216 пачок цигарок (ФОТО)

11.12.2019 16:34 Без кордонів

Сьогодні, 11 грудня 2019 року, на пункт пропуску смугою «червоний коридор» заїхав «Volkswagen Transporter», з українською реєстрацією, під керуванням нашого співвітчизника.

Українцю було запропоновано заповнити митну декларацію, в якій він вказав свої паспортні дані та наявність у нього ручної поклажі з особистими речами.

При усному опитуванні громадянин зазначив, що не перевозить товарів та предметів заборонених або обмежених до вивезення з митної території України, а також прихованих від митного контролю.

Враховуючи результати аналізу ризиків працівники митниці прийняли рішення провести повний огляд автомобіля.

При проведенні поглибленого митного огляду, в запасному колесі до автомобіля, що знаходилось в багажному відсіку, митники виявили приховані 216 пачок цигарок з акцизними марками України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України за протоколом про порушення митних вилучено цигарки та запасне колесо. Загальна вартість цигарок – 10267 грн, запасного колеса – 800 грн., повідомив Закарпатська митниця Держмитслужби.

Також на Закарпатті контрабандисти знову втекли від прикордонників: їх не зупинили навіть постріли.

Читайте на ГК:Фотовиставка в Ужгороді — результат мандрівок на Схід України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У головній книгарні Закарпаття презентують нову книгу Михайла Рошка "Пастка"
Читайте на ГК:В Ужгороді Вахтанг Кіпіані презентував книгу „Справа Василя Стуса”
Стрічка