1. Новини Закарпаття
  2. >

Закохана пара у прапорах України та РФ: The WashingtonPost розповіла про резонансне фото

05.12.2019 15:34 Без кордонів ВАЖЛИВО Голос Карпат

Одна з найвпливовіших американський газет розмістила статтю про резонансне фото хлопця і дівчини у прапорах України та РФ.

Одна з найвпливовіших американський газет розмістила статтю про резонансне фото хлопця і дівчини у прапорах України та РФ.

Стаття під заголовком "Вона була одягнена у прапор Росії. Він - в Українському. Деякі люди полюбили це фото. Деякі ж - приголомшені" вийшла 4 грудня 2019 р. за авторством зарубіжної кореспондентки The WashingtonPost у Москві Isabelle Khurshudyan.

Пропонуємо авторський переклад Голосу Карпат цієї публікації.

Минулого тижня Юлія Кузніцова разом зі своїм нареченим були на концерті в Польщі, коли дівчина помітила розкидані прапори двох, на даний момент ворогуючих, країн – України та Росії. Тоді і прийшла до дівчини ідея цього фото.

Вона – росіянка, він – українець. Вкутавшись в прапори своїх країн, вони попросили сфотографувати їх по закінченню концерту білоруського реп-виконавця Макса Коржа.

«З цим фото ми не мали жодних політичних намірів» - стверджує дівчина. –«Але після того, як фото поширилося по всьому Інтернету і отримало низку як позитивних, так і негативних коментарів, я зрозуміла, що подібні фото можуть породити надію в людях на те, що все може змінитися на краще; що любов перемагає все!»

Дане фото дівчина запостила на своїй Instagram сторінці і воно вже набрало більше 240 коментарів та було повторно запощене українськими та російськими блогерами.

Військовослужбовець Анатолій Штефан також поділився цим постом на своїй Facebook сторінці з підписом:

«Хто-небудь казав цьому юнакові, скільки українських дітей залишилися сиротами через три кольори, які висять на плечах його дівчини?"

Згідно з даними Київського міжнародного інституту соціології, 56% громадян Росії мають позитивне ставлення до України, а також 54% громадян України повідомили про те, що позитивно ставляться до Росії.

Кузнецову тішить той факт, що багато хто інтерпретував фотографію так само, як і вона.

«Ми одні люди і для нас такі відносини абсолютно нормальні. Я, власне, щиро рада, що так багато людей відгукнулися на наше фото дуже позитивно. Це означає, що все чого ми хочемо – це мир.»

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...