1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Угорщина готова почати переговори про вступ в Євразійський банк розвитку

04.12.2019 22:32 Без кордонів

Угорщина готова почати переговори про вступ в Євразійський банк розвитку (ЄАБР) в якості повноправного члена, заявив міністр фінансів Мігай Варга (Mihály Varga) на конференції в Москві в листопаді.

Приєднання до ЄАБР призведе до виходу на нові ринки і відкриє нові джерела фінансування для угорських компаній, а також створить можливості для нових інвестицій в угорську економіку, говориться в заяві міністерства, повідомив портал myhungary.

Якщо переговори про вступ будуть успішними, Угорщина приєднається до добре капіталізованих фінансовому інституту, який, на думку міжнародних рейтингових агентств, має сильний фінансовий профіль і діяльність якого відповідає загальноприйнятій міжнародній практиці, додав він.

ЄАБР був створений Росією і Казахстаном в 2006 році «для сприяння економічному зростанню в своїх державах-членах, розширення торговельно-економічних зв'язків між ними і підтримки інтеграції в Євразію за допомогою інвестицій», повідомляється на офіційному сайті. З моменту заснування Вірменія, Таджикистан, Білорусь і Киргизстан стали повноправними членами.

Читайте на ГК:В Угорщині трагічно загинув священик, впавши з 25-метрової вежі церкви (ФОТО)
Читайте на ГК:"Угорщина вийде з ЄС": західні аналітики дали прогноз на 2020 рік
Читайте на ГК:Науковці із Закарпаття представили свої дослідження на конференції в Угорщині
Стрічка