1. Новини Закарпаття
  2. >

Провідник поставив фейкові прикордонні стовпи в лісі й провів мігрантів у "Євросоюз"

04.12.2019 21:23 Без кордонів

Чоловік розставив у лісі прикордонні стовпи і за гроші "переправив" чотирьох мігрантів через "кордон" Росії і Фінляндії.

Чоловік розставив у лісі прикордонні стовпи і за гроші

Житель Санкт-Петербурга встановив у лісі в Ленінградській області бутафорські прикордонні стовпи і за гроші перевів у "Фінляндію" чотирьох громадян Південної Азії. Всі п'ятеро молодих людей затримані, повідомив Інтерфакс з посиланням на прес-службу прикордонного управління ФСБ Росії по Петербургу і Ленобласті. 

Встановлено, що азіати збиралися втекти до Європи і знайшли в Санкт-Петербурзі провідника. Цей провідник вирішив провести мігрантів і провести їх через неіснуючий кордон за гроші. Для реалістичності провідник встановив у лісі під Виборгом прикордонні стовпи. Шлях до "кордону" йшов через польові дороги, озеро Виборзького району і лісову гущавину.

Біля "прикордонних стовпів" іноземці повинні були передати провіднику частину грошей - понад 10 тисяч євро. Загальна сума невідома. Перехід через "кордон" не відбувся - молодих людей затримали.

Азіатам призначили адміністративний штраф із примусовим видворенням з Росії, щодо провідника порушили кримінальну справу за статтею "шахрайство".

Читайте на ГК:Блогерка рlus-size повторила "голе" фото Зої Кравітц (ФОТО 18+)
Читайте на ГК:"У бізнесі не вистачає персоналу": іноземні робітники знову можуть подавати заяви на робочі візи в Чехію
Читайте на ГК:Лев вдарив левицю по морді і потрапив на відео (ВІДЕО 18+)