1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Угорщина запропонувала Росії спільно захищати нацменшини в Україні, - Держдума

03.12.2019 14:49 Без кордонів ВАЖЛИВО

Як повідомляють російські ЗМІ, з відповідною пропозицією парламент Угорщини звернувся до Державної думи Російської Федерації.

Як повідомляють російські ЗМІ, з відповідною пропозицією парламент Угорщини звернувся до Державної думи Російської Федерації.

Національні збори Угорщини звернулися до Держдуми Росії з проханням "об'єднати зусилля для захисту прав національних меншин в Україні". Про це повідомив спікер нижньої палати парламенту РФ В'ячеслав Володін, передає у вівторок, 3 грудня, ТАСС

"До нас, у Держдуму, звернувся парламент Угорщини з проханням об'єднати зусилля для того, щоб відстояти права меншин, передовсім щодо навчання мови. Після прийняття закону Ради про мову такого права позбавлені народи, які проживають на території України", - сказав Володін. 

Голова Держдуми РФ закликав Європарламент, ОБСЄ і ПАРЄ вивчити ситуацію з правами нацменшин в Україні. 

"Якщо ми говоримо, що Україна хоче стати європейською країною, то щонайперше вона повинна позбутися від таких рудиментів, як націоналізм у політиці", - заявив Володін, підкресливши, що "націоналістам не можна спускати з рук їхню поведінку".

Нагадаємо, нацгвардійці патрулюватимуть Виноградів і Берегово.

Читайте на ГК:На підприємстві у Берегові знайшли майже 40 порушень законодавства з охорони праці (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові вручили дипломи випускникам Закарпатського угорського інституту (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Берегівщині більше двох третин лісів – це ліс у віці від 80 до 130 років