1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Зниклого 22 роки тому українця знайшли в Польщі

29.11.2019 18:05 Без кордонів

Довгий час батьки самі намагалися розшукати сина, а у 2005 році звернулися в поліцію. Після цього пошуки тривали ще 15 років.

Міграційна служба України в Польщі розшукала українця, який зник 22 роки тому. Пошуки тривали 15 років, і незабаром чоловік повернеться додому. Про це в п'ятницю, 29 листопада, повідомляє прес-служба ДМС України. 

Тож уродженець Чернігівської області, який жив на території Рівненської області в Дубенському районі, незабаром повернеться додому. 

"За словами матері, 29-річний син поїхав у 1997 році на тимчасові заробітки за кордон і - зник на 22 роки... Батьки самотужки намагалися розшукати сина. І тільки у 2005 році звернулися за допомогою в поліцію. Близько 15 років тривали пошуки. Нещодавно надійшло повідомлення від коменданта Бещадського відділу Прикордонної варти Республіки Польща, що розшукуваний чоловік знайшовся. Зараз йде процедура реадмісії - передачі особи. Незабаром громадянин України повернеться у свою державу", - йдеться в повідомленні. 

З якої причини чоловік увесь цей час залишався в Польщі і не давав про себе знати і чи хоче він повертатися - не повідомляється. 

Зазначається, що реадмісія (від англ. to readmit - приймати назад) застосовується до громадян договірних держав, громадян третіх держав і осіб без громадянства, які опиняються на території договірних держав з порушенням законодавства про порядок прибуття, перебування або проживання на їхніх територіях.

Читайте на ГК:У Польщі на будівництві загинув український заробітчанин
Читайте на ГК:Понад 200 тисяч українців отримали дозволи на проживання в Польщі
Читайте на ГК:У Польщі двоє братів з України загинули у ДТП
Стрічка