1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Угорець ховав українські безакцизні сигарети в підставці для душа

29.11.2019 15:14 Без кордонів Ексклюзив Голос Карпат

Районний суд міста Гойдубесермень у четвер виніс вирок: 2 роки позбавлення волі з відстрочкою його виконання на 5 років плюс штраф у розмірі 300 тисяч форинтів.

Районний суд міста Гойдубесермень у четвер виніс вирок: 2 роки позбавлення волі з відстрочкою його виконання на 5 років плюс штраф у розмірі 300 тисяч форинтів.

“Ліві” тютюнові вироби вартістю 420 тисяч форинтів конфіскували.

Суддя Тімеа Лугоші взяла до уваги, що порушник свою вину визнав і покаявся, заплатив штрафні санкції Національній податковій і митній службі (NÁV) в сумі 640 тисяч форинтів і має на вихованні трьох дітей.

Нагадаємо: працівники згаданої структури 26 липня 2018 року здійснювали планову рейдову перевірку на ринку м.Гойдунанаші. Інспектори звернули увагу на чоловіка з великою картонною коробкою, яку притулив до вантажного причепа. На запитання, що в коробці, відповів: “Підставка для душа”, яку, ніби-то, хоче відправити в Англію. Співробітники служби вирішили перевірити вміст коробки. Там справді знаходилась підставка для душа, проте в ній знайшли… 600 пачок українських безакцизних сигарет. 49-річний зловмисник не зміг (чи не схотів) пояснити походження “лівого” товару, який дійсно мав намір відправити у Великобританію. Але під вигаданим прізвищем.

Порушника тоді затримали, цигарки конфіскували й розпочали слідство, яке тривало донедавна. Справу відправили в суд, який відбувся в четвер,- пише портал dehir.

Нагадаємо, спецоперація в Мукачеві: викрито зловмисників, які знищували майно підприємців коли ті відмовлялись платити гроші.

Читайте на ГК:На Берегівщині нагородили обдарованих учнів та їхніх педагогів
Читайте на ГК:На Закарпатті закрили церкву через інфікованого коронавірусом священика, - ЗМІ
Читайте на ГК:Коронавірус виявили ще в чотирьох мешканців м.Берегово