1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді відкрили Почесне консульство Латвії

27.11.2019 14:52 Без кордонів

У середу, 27 листопада, в обласному центрі урочисто відкрили Почесне консульство Латвійської республіки на Закарпатті.

У середу, 27 листопада, в обласному центрі урочисто відкрили Почесне консульство Латвійської республіки на Закарпатті.

Почесним консулом Латвійської республіки в Ужгороді став Юрій Ігнатко. До цього часу 29-річний бізнесмен ніколи не обіймав подібні посади, повідомив КО.

В урочистостях взяли участь поважні гості: Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської республіки в Україні Юрій Пойканс, керівник групи міжнародної співпраці з Україною Сейму Латвійської республіки Алдіс Адамовічс, Генеральний консул Угорщини в місті Ужгороді Йожеф Бугайла, заступник голови ГО «ТУКЗ – КМКС», перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, заступник голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк, міський голова Богдан Андріїв.

У свою чергу міськи йголова Богдан Андріїв наголосив, що адреса розміщення консульства Латвії в Ужгороді– Православна набережна, 7, а це неподалік від Генерального консульства Угорщини. Тож буде можливість для налагодження контактів та тісної співпраці.

Керівник групи міжнародної співпраці з Україною Сейму Латвійської республіки Алдіс Адамовічс розповів, що у планах відкрити у всіх регіонах України консульства Латвії.

З відкриттям Почесного консульства Латвії в Ужгороді привітав усіх присутніх Надзвичайний і Повноважний посол Латвійської республіки в Україні Юрій Пойканс.

– Я завжди вважав, що Закарпаття – це унікальна область. Тому вважаю, що тут просто необхідне представництво Латвії. Відкриття консульства – це відкриття нових можливостей для співпраці. Ми поспілкувалися з головою Закарпатської ОДА, мером міста та окреслили певні напрямки для співпраці, – зазначив пан Пойканс.

На завершення заходу Почесний консул Латвійської республіки в Ужгороді Юрій Ігнатко, подякував усім присутнім за довіру та підтримку.

– Серед першочергових завдань консульства – обмін культурними традиціями, спортивними заходами, розвиток туризму, обмін між студентами, а також у планах – залучення інвестицій, – наголосив Юрій Ігнатко.

Свою роботу Почесний консул планує розпочати із популяризації Закарпаття, як туристичного краю.

Нагадаємо, ужгородські лісівники вирощують ровесника динозаврів та дерево китайських ченців

Читайте на ГК:Карантинні заходи в Закарпатській УВП №9: прокуратура провела перевірку дотримання прав ув’язнених
Читайте на ГК:В Ужгороді у лізинг придбають ще сім нових автобусів
Читайте на ГК:В Ужгороді двоє намагалися пограбувати завод, але охорона їх спіймала