1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Українсько-польське угруповання незаконно переправило в ЄС 13 тисяч людей

22.11.2019 23:33 Без кордонів

Злочинна група діяла з 2012 року, допомагаючи українцям, росіянам, туркам, іранцям та ліванцям незаконно виїхати до Шенгенської зони.

Злочинна група діяла з 2012 року, допомагаючи українцям, росіянам, туркам, іранцям та ліванцям незаконно виїхати до Шенгенської зони.

У Польщі прикордонники викрили злочинну групу, що складається з поляків та українців, які організували незаконне переправлення іноземців у Польщі і держави Євросоюзу, повідомляє в п'ятницю, 22 листопада, Польське радіо

"Злочинці переправили з 2012 року понад 13 тисяч осіб і заробили на цьому 2,3 млн євро. Прикордонники в Люблінському воєводстві за участю Європолу затримали 17 членів банди. Слідство у цій справі відкрила Регіональна прокуратура в Любліні", - йдеться в повідомленні. 

За інформацією видання, злочинці діяли з 2012 року. Члени організації спрощували мігрантам, в основному з України, Росії, Туреччини, Ірану і Лівану, отримання шенгенських віз. Іноземці отримували візи на підставі фальшивих документів, виїжджали до Польщі, а потім зазвичай їхали далі в Німеччину, Швецію і Нідерланди, щоб нелегально там працювати. 

Повідомляється, що членам злочинної групи загрожує до 12 років позбавлення волі.

Читайте на ГК:Польща підрахувала українських заробітчан, які залишили країну
Читайте на ГК:На кордонах України з Євросоюзом — довжелезні черги українців з того боку (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:Поляки вводять чергові обмеження — заробітчан-українців відправляють додому