1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Закарпатті хотіли розмитнити три автомобілі з Німеччини за заниженою вартістю

22.11.2019 12:09 Без кордонів

Сьогодні, 22 листопада, на митному посту «Ужгород» працівники Закарпатської митниці ДФС припинили незаконне ввезення в Україну трьома нашими співвітчизниками двох «FORD FOCUS» та однієї SKODA OCTAVIA.

Українці везли автомобілі із транзитними номерами в режимі «імпорт» з Німеччини.

Згідно з поданими до митного контролю товаросупровідними документами, вартість «FORD FOCUS» 2009 року випуску становила 1000 Євро, вартість «FORD FOCUS» 2011 року випуску – 1600 Євро і вартість «SKODA OCTAVIA» також 2011 року випуску – 3800 Євро.

В ході проведення митного контролю у працівників митниці виникли сумніви щодо вартості переміщуваних транспортних засобів.

За результатами проведення аналітично-пошукових заходів та звірки з митними органами Словаччини встановлено, що вартість десятирічного «FORD FOCUS» – 2737 Євро, вартість восьмирічного «FORD FOCUS» – 4165 Євро та вартість «SKODA OCTAVIA» також восьмирічної – 6000 Євро.

Таким чином громадяни вчинили дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України легкових автомобілів з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України, як підстави для їх переміщення документів, що містять неправдиві дані відправника та вартості автомобілів.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобілі вилучено до рішення суду, повідомила Закарпатська митниця ДФС.

Нагадаємо, посадовці Держлісагентства на Закарпатті організували схему злочинного експорту деревини до ЄС.

Читайте на ГК:В Ужгороді комунальні "Електрони" розпочинають роботу на новому маршруті (ГРАФІК)
Читайте на ГК:Увага, розшук: в Ужгороді безвісти зникла 12-річна школярка (ФОТО)
Читайте на ГК:«Зірки під ногами». Ужгородська алея знаменитих особистостей поповнилася новими родзинками
Стрічка