1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Жолт Неймет: "Пора Україні відповісти на "доброзичливу дружність" Угорщини"

13.11.2019 19:18 Без кордонів

Голова комітету із закордонних справ парламенту Угорщини заявив, що прийшов час для діалогу з Україною на вищому рівні.

Прийшов час почати українсько-угорський діалог на вищому рівні, заявив голова комітету у закордонних справах парламенту, депутат від правлячої партії Фідес Жолт Немет, повідомляє Hirado

"Угорщина готова" перегорнути нову сторінку "у відносинах з Україною", - заявив Немет. 

Немет привітав обрання Володимира Зеленського на посаду президента України і кілька досягнень, зроблених з тих пір з низки угорських питань, таких як питання подвійного громадянства. 

У той же час, Немет пошкодував з приводу того, що у Василя Брензовича, голови Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС), більше немає мандата у Верховній Раді. Говорячи про українські закони про освіту і мовою, Немет також заявив: він шкодує, що "права угорців на Закарпатті не були відновлені". 

Своєю чергою, державний секретар Міністерства закордонних справ і торгівлі Левенте Мадяр заявив, що Угорщина зацікавлена ​​у відновленні стабільності і безпеки в Україні, оскільки війна дестабілізувала весь регіон з геополітичними наслідками. 

"Ми допомагаємо Україні, наскільки це можливо", - сказав він, нагадавши про 100 млн євро, виділених на підтримку зусиль України з відновлення країни. Тепер пора Україні відповісти на "доброзичливу дружність" Угорщини, додав він. "Якщо за попередньої адміністрації це виявилося неможливим, сподіваємося, конструктивний діалог може бути відкритий з діючою, і питання можуть бути врегульовані, навіть якщо не всі відразу", - сказав він.

Нагадаємо, в Мукачеві ТОП-боржники за водопостачання з'явились на білбордах.

Читайте на ГК:Угорські митники виявили 8 тисяч пачок контрабандних сигарет більш ніж на 11 млн форинтів, які "прийшли" із Закарпаття (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На КПП "Захонь" і "Тисабеч" угорські митники знайшли 8000 пачок контрабандних сигарет на суму понад 11 млн форинтів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Зіткнення суден у Будапешті: українського капітана помістили під домашній арешт
Стрічка