1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Угорщину оштрафували за нецільове використання грошей ЄС

12.11.2019 23:33 Без кордонів

Угорщина погодилася на 10-відсоткове скорочення фінансування Євросоюзу, хоча могла спробувати оскаржити результати висновків Комісії.

На Угорщину наклали штраф за неправильне управління коштами, отриманими від Європейського Союзу, що може коштувати Будапешту більш як 500 млрд форинтів (1,65 мільярда доларів) фінансування. Про це у вівторок, 12 листопада, повідомляє Reuters

Деталі покарання були викладені в документі, підготовленому Європейським комісаром з питань політики сусідства для засідання Комітету з питань бюджетного контролю Європарламенту в понеділок. Судячи з документу, Угорщина погодилася на 10-відсоткове скорочення фінансування ЄС, яке комітет визнав використаним не за призначенням у поточному бюджетному періоді ЄС на 2014-2020 роки. 

У минулому році 8 з 30 програм фінансування ЄС, яких Єврокомісії довелося "виправити" через проблеми в їх використанні, були угорськими. Посилаючись на аудит державних закупівель, Єврокомісія назвала Угорщину країною-членом ЄС із найслабшими національними системами управління та контролю в 2018 році. 

Угорщина могла оскаржити результати висновків Комісії проект за проектом, але вибрала "10-процентну фіксовану фінансову корекцію".

Читайте на ГК:В Угорщині за майже 4 млн форинтів продають винищувач МиГ-21
Читайте на ГК:Угорщина ніколи не заперечувала європейської перспективи України, - Кулеба
Читайте на ГК:Угорські митники виявили 8 тисяч пачок контрабандних сигарет більш ніж на 11 млн форинтів, які "прийшли" із Закарпаття (ВІДЕО)
Стрічка