1. Новини Закарпаття
  2. >

Українського прикордонника вдарили ножем

10.11.2019 21:52 Без кордонів

Нападник незаконно перетнув державний кордон України з метою уникнення кримінальної відповідальності за вбивство у Придністров'ї.

На ділянці Подільського прикордонного загону порушник кордону під час затримання напав із ножем на дільничного інспектора прикордонної служби. Про це повідомляє Сектор із питань взаємодії із засобами масової інформації Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України. 

Інформація про рух невідомого від кордону з Республікою Молдова в тил України надійшла прикордонникам від місцевих жителів. Прикордонники відразу вислали спеціальний прикордонний наряд і дільничних інспекторів до місця можливого руху правопорушника. 

Дільничними інспекторами прикордонної служби на околиці с. Домниця, що в Одеській області, на відстані 800 метрів від кордону було виявлено невідому особу, яка на вимогу пред'явити документи поводилася агресивно і здійснила спробу нападу з ножем на прикордонника. З метою припинення протиправних дій прикордонник застосував силу і спеціальні засоби, обеззброїв нападника і затримав його.

Під час допиту встановлено, що цей чоловік незаконно перетнув державний кордон з метою уникнення кримінальної відповідальності за вчинення злочину, а саме вбивства в місті Рибниця, що у Придністров'ї. Порушника, попередньо громадянина Молдови, доставлено в пункт тимчасового утримання в Подольську. Тривають процесуальні дії для з'ясування всіх обставин.

Читайте на ГК:Нова людина Путіна по Україні вселяє Києву надію на мирний прогрес, - Financial Times
Читайте на ГК:В Укрпошті розповіли, що відбувається з посилками з Китаю
Читайте на ГК:У Кабміні вирішили у 50-60 разів збільшити адміністративні штрафи
Стрічка