1. Новини Закарпаття
  2. >

Спалена живцем школярка: у Бангладеші 16 людей засудили до страти через жорстоке вбивство (ВІДЕО)

03.11.2019 22:51 0 Без кордонів

У Бангладеш дівчина наважилася розказати про сексуальні домагання від директора прямісінько в релігійній школі. Заради помсти її спалили живцем на даху школи.

Цей випадок обурив не тільки всю країну, але й світ. 

Цей вирок чекали 170 мільйонів населення, ідеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Того дня Нусрат Джахан Рафі спокійно йшла на урок, але раптом на її шляху стала ціла група однокласниць. Вони наперебій почали гомоніти про подругу, якій стало дуже зле. Ніби вона на горищі і їй потрібна допомога. Дівчина уже давно жила зі щоденними погрозами, але тут був її клас, тому лихого вона не чекала. 

Нусрат навчалась у медресе (релігійна школа). На іншу освіту в її родині грошей не було. Усе її життя минало в невеличкому містечку Фені, де майже кожен знає один одного. У таких містечках посада директора школи виглядає ніби пуп землі. Несподівано директор почав регулярно запрошувати Нусрат до свого кабінету, аби нібито поговорити про навчальні успіхи. Та замість розмов – почав розпускати руки. Скільки таких розборів навчання з дівчатами він провів у своєму кабінеті раніше - ніколи не дізнатися, бо лише Нусрат зробила неймовірне - пішла до поліції. Родина Нусрат підтримала і дівчина написала заяву. Правоохоронці були приголомшені. Дівчина ридма пояснювала поліції свої права, коли ті намагаються її переконати – мовляв, не така то вже й велика біда – сексуальні домагання. І навіть заяву не хотіли приймати.

Та відео просочилося в інтернет. Тисячі людей вийшли на вулиці з протестами на підтримку Нусрат. Слідство таки розпочали, а директора заґратували. Після цього для школярки розпочалося справжнє жахіття. З-за ґрат директор підмовив кількох учителів розправитися з норовливою ученицею через погрози, залякування, психологічний терор її та родини. Дівчина вирішила не відступати.  У своїй країні вона добре знала статистику й те, що доводиться переживати жінкам. 

Нусрат – одна з небагатьох тих безстрашних, яка пішла до кінця. На сходах школи її перехопили однокласниці. Коли вони піднялись до приміщення, на дівчину накинулися, пов’язали руки та ноги. Після школярку облили гасом. Кілька її однокласниць та вчителів вирішили, що за непокірливість плата має бути буквально пекельною. Один сірник - і запалав живий факел. Крик і муки Нусрат мали стати наукою для інших, а її смерть хотіли видати за суїцид. Коли пута на руках і ногах згоріли - Нусрат, дивом, з обпаленим на 80% тілом змогла добігти до свого брата. Він чекав її під школою. Уже в швидкій Нусрат зробила ще одне диво -записала аудіо-звернення, в якому для суддів розповіла про домагання й назвала імена підпалювачів. "Учитель торкався мене. Я буду боротися з цим злочином до останнього мого подиху", - розповіла вона.

Кілька поліцейських намагалися допомогти підпалювачам замести сліди, але завдяки тисячам людей, які виходили на протести по всій країні, справу довели до кінця. 16 причетних до пекельних мук дівчини та її смерті засудили до страти через повішання. "Цей вирок чекали 170 мільйонів населення нашої країни. Окрім смертної кари, суд також зобов’язав кожного винного виплатити штраф розміром у 100 тисяч бангладеської таки, це близько 1200 доларів. Цей вирок свідчить, що ніхто не може втекти від скоєного злочину", - заявив Хавез Ахмед, прокурор.

Сьогодні про тих, кому затягнуть зашморг на шиї, знають у всьому світі - це директор школи, троє вчителів, дві однокласниці, правоохоронці та місцеві можновладці, які покривали злочинців. Судовий процес тривав лише два місяці, хоча зазвичай такі справи розглядаються роками. Саме після цієї моторошної історії влада пообіцяла у 27 тисячах шкіл створити спеціальні комітети із запобігання сексуальному насильству. І незламна духом школярка ціною власного життя можливо таки допоможе мільйонам інших дівчаток і жінок жити трохи в іншому світі. 

Читайте на ГК:Відомо, в яких умовах космічні туристи бдуть летіти в космос [ВІДЕО]
Читайте на ГК:Павло Дуров в черговий раз розкритикував роботу Apple
Читайте на ГК:Белла Хадід прогулялася у надвідвертому топі (ФОТО)