1. Новини Закарпаття
  2. >

В Великобританії відбудуться дострокові парламентські вибори. Позиції політичних партій Британії щодо Brexit?

30.10.2019 12:23 Без кордонів

12 грудня в Великобританії відбудуться дострокові парламентські вибори. Таке рішення парламент ухвалив 29 жовтня, повідомляє ВВС.

12 грудня в Великобританії відбудуться дострокові парламентські вибори. Таке рішення парламент ухвалив 29 жовтня, повідомляє ВВС.

У той час як виборці переймаються через мільйон інших справ, бурхливий вихід Британії з ЄС, безсумнівно, буде великим фактором у виборі, кого підтримати.

Sky News підсумував позиції кожної політичної партії щодо Brexit.

Консервативна партія на чолі з Борисом Джонсоном хочуть щоб вихід стався чим швидше, і поспішають запевнити – нова угода з Брюсселем все ж краще, аніж "без угоди". Уряд лейбористів виступають за те, щоб спершу домовитися про такі умови, за яких Британія зберегла б митний союз з ЄС. Точні деталі наступних кроків ще не відомі, але варіант залишитися частиною ЄС є більш ніж ймовірним.

А Ліберал Демократична партія вже твердо заявила, що взагалі скасує Brexit, якщо з допомогою їхнього лідера Джо Свінсон вони займуть більшість місць а парламенті. Національна партія Шотландії зазначає, що, оскільки Шотландія проголосувала залишитися в ЄС на референдумі 2016 року, не слід змушувати її виходити з ЄС разом із рештою частини Сполученого Королівства.

Таким чином, він хоче провести референдум за незалежність наступного року, на якому він зможе від’єднатися від Великобританії, і таким чином продовжити колишні стосунки з ЄС. Ще одна партія «Sinn Fein» - теж не бажає виходу і пропонує ЄС надати Північній Ірландії «особливого статусу», щоб разом з Республікою Ірландія залишитися частиною Європейського Союзу.

І зрештою, The Brexit Party - партія Найджела Фаража - хоче, щоб пан Джонсон відмовився від угоди з Брюсселем і замість цього залишився без угоди.

Читайте на ГК:Twitter знову блокуватиме небажаний контент
Читайте на ГК:Вчені почали збірку найскладнішої споруди в історії
Читайте на ГК:Где взять онлайн кредит на карту или оформить кредит на карту без без проверки кредитной истории в Украине