1. Новини Закарпаття
  2. >

Минулого року заробітчани переказали в Україну рекордну суму

28.10.2019 23:22 Без кордонів

Трудові мігранти минулого року переказали в Україну понад 11 мільярдів доларів.

Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства очікує цього року 12 мільярдів доларів надходжень до України від трудових мігрантів, повідомив заступник голови відомства Сергій Ніколайчук, пише РБК.
 
Він зазначив, що минулого року це було близько 11 млрд доларів.

"Звичайно, це важлива частина нашого платіжного балансу. Йдеться про потік валюти, яка приходить у країну. Це понад 11 мільярдів доларів минулого року. І не виключено, що цьогоріч може бути близько 12 мільярдів", - сказав чиновник.

За його словами, перекази від мігрантів істотно впливають на обмінний курс.

"Ці перекази від мігрантів є не тільки серйозним джерелом валютних надходження в країну, а й істотно впливають на обмінний курс. Ці потоки стрімко зросли за останні п'ять років. У майбутньому вже не очікуємо такого стрімкого зростання переказів від мігрантів", - повідомив він.

Відзначимо, обсяги переказів фізичних осіб в іноземній валюті з-за меж України за січень - серпень 2019 року зросли на 11,7% до 120,9 млрд грн.
 
За даними НБУ, обсяг приватних переказів в Україну з-за кордону в другому кварталі 2019 року склав 2846 млн, що на 5,7% більше, ніж за перший квартал рік (2693 млн доларів).

Читайте на ГК:Курс валют на 28 жовтня: гривня сповільнила падіння
Читайте на ГК:Мокрий сніг і перші морози: якою буде погода в листопаді
Читайте на ГК:На Українців очікує підвищення газового тарифу: як зміняться суми в платіжках
Стрічка