1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

В Угорщині глава МЗС висловився на підтримку операції Туреччини в Сирії

15.10.2019 21:53 Без кордонів

Міністр заявив, що краще нехай біженці будуть переселені в Сирію, ніж будуть відправлятися в напрямку на Європу.

Петер Сійярто, міністр закордонних справ Угорщини, заявив, що його країна підтримує дії Туреччини в Сирії. Про це повідомляє Politico у вівторок, 15 жовтня. Сійярто зробив відповідну заяву під час візиту в Азербайджан. Він сказав, що в контексті дій Туреччини в Сирії Будапешт турбує тільки одне: національні інтереси Угорщини, які полягають у припиненні міграції. 

"Якщо питання для нас, угорців, буде поставлене так: що б ми хотіли - щоб Туреччина переселила мігрантів у Сирію чи щоб відкрила двері в напрямку до Європи? Тоді наш відповідь ясна", - сказав Сійярто, додавши, що Туреччина мусить переселити мігрантів у Сирію. 

Міністр додав, що Угорщина з радістю працюватиме з Туреччиною, якщо та створить безпечну зону в Сирії, куди зможе переселити сирійських біженців. Офіційна позиція ЄС полягає в тому, що Туреччина повинна негайно припинити свою військову операцію на півночі Сирії. У понеділок прем'єр Угорщини Віктор Орбан провів переговори з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.

Турецький лідер "висловив подяку за те, що Угорщина підтримує Туреччину на міжнародній арені", - заявив представник Орбана після зустрічі. Ердоган планує відвідати Будапешт 7 листопада.

Читайте на ГК:Партія Орбана програла вибори мера в Будапешті
Читайте на ГК:Вибори мера Будапешта: ставленик Орбана зазнав поразки
Читайте на ГК:Євро-2020. Угорщина без Кадара розбирається з Азербайджаном
Стрічка