1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Названо кількість угорців, що подали заявки на перебування у Великобританії

11.10.2019 20:34 Без кордонів

54 000 громадян Угорщини подали заявки.

Останні дані, опубліковані Міністерством внутрішніх справ Великобританії в середу, показали, що число іноземних громадян ЄС, які звернулися до британської влади за статусом, досягло двох мільйонів, повідомив портал myhungary.

На сьогоднішній день близько 54 000 угорців подали заявки на перебування у Великобританії. За рішенням британського уряду іноземні громадяни ЄС, законно проживають у Великій Британії і бажаючі залишитися у Великобританії після Brexit, повинні звернутися в британське міністерство внутрішніх справ за системою подачі заявок британського уряду, так званої «Схемою врегулювання ЄС», яка була представлена 30 березня. За оцінками, в країні проживає близько 3,2 млн. осіб з 27 країн партнерів ЄС.

Свіжі дані, опубліковані міністерством в середу, показують, що 1,86 мільйона з них уже подали заявку на перебування до кінця вересня. Міністерство внутрішніх справ заявило, що, хоча їх власні внутрішні записи, ще не включені до статистики, показали, що з тих пір вони подали запити понад два мільйони. Передбачувана кількість угорців, які проживають у Великобританії, становить від 100 000 до 350 000 чоловік.

Згідно з інформацією Міністерства внутрішніх справ Великобританії, іноземні громадяни ЄС, які проживають у Великобританії, можуть подати заявку на отримання постійного статусу не пізніше 31 грудня 2020 року. Цей термін в будь-якому випадку залишиться в силі, незалежно від того, чи існує угода між Лондоном і ЄС про умови Brexit. Заявники повинні надати документи, що засвідчують їх особу та статус постійного проживання в країні, і вони також повинні повідомити, чи були вони раніше засуджені за вчинення кримінального злочину.

Читайте на ГК:Консульство в Ужгороді надало поради для громадян України, які подорожують до Угорщини
Читайте на ГК:Уздовж Тиси в Угорщині різко піднявся рівень води
Читайте на ГК:Національний парк Hortobágy увійшов у список найкрасивіших місць в Європі, - CNN
Стрічка