1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Берегівщині відбулось обговорення переспектив створення ОТГ (ФОТО)

11.10.2019 11:36 0 Без кордонів Автор: Голос Карпат

 

Конференція відбулася в селі Яноші.

У селі Яноші на базі готельного комплексу Об'єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття за участі більше 40 голів та секретарів сільрад, депутатів облради та інших організували конференцію "Децентралізація в житті закарпатських самоврядувань".

Борто Йожеф, перший заступник голови облради поінформував присутніх про те, що в Україні більшість населення - близько 65% - живе вже в новостворених ОТГ. Цей показник на Закарпатті 5-6%. Але адмінреформа в нашій області набирає обертів. З цього приводу обласна влада нещодавно розробила перспективний план реформи. 

Боб'як Золтан, мер Берегова, голова Об'єднання прикордонних органів самоврядування Закарпаття підкреслив: при організації нових структур треба дотримуватись двох основних принципів - це добровільність та економічна обгрунтованість.

Учасники конференції говорили про те, що сусідні села, де живуть більшість угорців, повинні об'єднатись. Присутні також мали можливість на конкретних прикладах проаналізувати, які характерні проблеми виникають при адмінреформі.

Нагадаємо, "Ревізор" був на Закарпатті: ведучу здивували страви з жаб у ресторані.

Читайте на ГК:На КПП в Закарпатті черги майже відсутні
Читайте на ГК:Музей виноградарства і виноробства Закарпаття відкриють у Берегові
Читайте на ГК:75 років тому радянські літаки бомбардували Берегово (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
Стрічка