1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

Консульство в Ужгороді надало поради для громадян України, які подорожують до Угорщини

11.10.2019 08:52 Без кордонів ВАЖЛИВО

Кожного року з приходом осені кількість аварій на дорогах збільшується.

Кожного року з приходом осені кількість аварій на дорогах збільшується.

З цього приводу на сайті Magyarország Főkonzulátusa Ungvár було опубліковано декілька порад стосовно переміщення по автостраді. В Україні поки що немає автостради, тому перед початком подорожі є доцільним вивчити всі правила дорожнього руху.

Та для початку угорський сайт звертає вашу увагу на ті правила, які найчастіше порушують автомобілі з українськими номерними знаками:

• тримайтеся на правій стороні шосе! - це означає, що Ви повинні повертатися до крайньої смуги після обгону, навіть якщо внутрішня смуга порожня.

• дотримуйтеся правильної швидкості - 130 км / год на автостраді, 90 км / год поза населеним путктом, 50 км / год в населеному пункті. Вздовж шосе розсташовані камери, які одразу передають фото номерів автомобілів, які перевищили швидкість. Ціна штрафу за перевищення швидкості залежить від висоти порушення швидкості. Ціна штрафу починається від 30 000, - Ft і може сягати до 240 000, - Ft.

• На угорському шосе постійне використання ближнього світла є обов'язковим протягом усього року! - На відміну від України, де використання ближнього світла є обов'язковим лише протягом обмеженого періоду (з жовтня по квітень)

• Протитуманні фари можна використовувати, тільки якщо цього вимагають погодні умови, але їх слід вимкнути відразу після покращення видимості!

• В Україні поки що немає технічного огляду, тому, якщо влада Угорщини вважає, що транспортний засіб не є придатним для дорожнього руху, вони можуть зняти номерні знаки та накласти штрафи на місці через ризик порушення правил дорожнього руху.

• У разі несплати штрафу, накладеного на правопорушника в Угорщині, правоохоронні органи накладають на порушника заборону на в'їзд та перебування. Власник транспортного засобу або винуватець правопорушення не зможе знову в'їхати до Угорщини, поки штраф не буде сплачено.

Нагадаємо, "Ревізор" був на Закарпатті: ведучу здивували страви з жаб у ресторані.

Читайте на ГК:Угорщина не зніме вето з комісії Україна-НАТО
Читайте на ГК:У Будапешті на два тижні закривають на карантин діючі синагоги
Читайте на ГК:На очах подружки на Балатоні потонув чоловік