1. Новини Закарпаття
  2. >

Італія склала список мігрантів, яким буде важко здобути право на притулок: в цей список потрапила і Україна

04.10.2019 22:38 Без кордонів

Глава МЗС Італії Луїджі Ді Майо представив список "безпечних країн", мігрантам з яких буде складніше просити про притулок. Серед цих країн є, зокрема, й Україна.

Міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо під час пресконференції в п'ятницю, 4 жовтня, представив список "безпечних країн". Мігрантів з цих країн вважатимуть такими, що не мають права на захист, і депортують, якщо вони не зможуть надати докази того, що їхні життя дійсно перебувають під загрозою, заявив міністр юстиції Італії Альфредо Бонафеде, повідомляє DW.

У цьому списку є 13 країн, серед них - Україна, Сербія, Албанія, Боснія і Герцеговина, Північна Македонія, Чорногорія, Сенегал, Кабо-Верде, Гана, Косово, Алжир, Марокко і Туніс. За словами Ді Майо, мігранти з цих країн складають третину з тих, хто просить про притулок в Італії.

Ухвалені зміни пришвидшать розгляд заяв про притулок, поданих шукачами з цих країн, "приблизно від двох років до чотирьох місяців", додав Ді Майо. За його словами, ухвалення цього списку "першим кроком", після якого має зрости кількість депортацій шукачів притулку, які отримали відмови.

Читайте на ГК:У мережі знайшли пса з "людським обличчям"
Читайте на ГК:Помірне вживання алкоголю не призводить до недоумства - вчені
Читайте на ГК:Вакансія мрії: туристична компанія шукає мандрівників із собаками
Стрічка