1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На КПП "Вилок" митники вилучили в іноземця обмежені для ввезення медпрепарати

02.10.2019 15:34 Без кордонів

На митному посту «Вилок» Закарпатської митниці припинено ввезення на територію України медичного препарату, який містить діючі речовини, які віднесені до переліку наркотичних засобів та психотропів.

Громадянин Угорщини, який слідував в Україну, заїхав легковим автомобілем «BMW» із угорською реєстрацією.

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина, працівники митниці виявили медичний препарат іноземного виробництва «Frontin», діюча речовина «alprazolam», в кількості 40 пігулок, не заявлений при усному опитуванні та не вказаний в митній декларації. Медпрепарат знаходився в ніші лівих передніх дверей. Доступ до нього нічим не ускладнювався.

Варто зазначити, що діюча речовина «alprazolam» віднесена до переліку наркотичних засобів та психотропних речовин і прекурсорів, обіг якої обмежено.
Таким чином, громадянин України не заявив митному органу точні відомості про переміщувані ним через митний кордон предмети, які підлягають обов’язковому декларуванню та обмежені до переміщення через митний кордон України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 472 Митного кодексу України.

На підставі ст. 511 Митного кодексу України за протоколом про порушенням митних правил товари, що є безпосередніми предметами порушення митних правил вилучено, повідомила Закарпатська митниця ДФС.

Нагадаємо, на Закарпатті хочуть відкрити новий КПП на кордоні з Румунією.

Читайте на ГК:"Живі проти мертвих": на Воловеччині селяни розділилися на два табори через кладовище (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В мережі показали, як виглядає політ над Боржавою на параплані (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті водій позашляховика протаранив відбійник (ФОТО)
Стрічка