1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Європарламент відхилив кандидатури єврокомісарів від Угорщини та Румунії

01.10.2019 09:10 Без кордонів

Депутати Європарламенту не погодили кандидатури єврокомісарів від Румунії й Угорщини через конфлікт фінансових інтересів. Тепер Будапешт та Бухарест мають запропонувати нових кандидатів.

Депутати Європарламенту не погодили кандидатури єврокомісарів від Румунії й Угорщини через конфлікт фінансових інтересів. Тепер Будапешт та Бухарест мають запропонувати нових кандидатів.

Комітет з правових питань Європарламенту відхилив кандидатури єврокомісарів від Угорщини та Румунії через конфлікт інтересів. Відповідне рішення комітет прийняв у понеділок, 30 вересня, повідомила Українська служба DW.

Зокрема, євродепутати вважають, що кандидат від Угорщини Ласло Трочані, який був запропонований на посаду комісара з розширення ЄС, не зможе суміщати посаду з роботою в його юридичній фірмі, повідомила агенція AFP. Щодо представниці Румунії Ровани Плумб, яка була кандидаткою на посаду комісара з питань транспорту, євродепутати були занепокоєні її кредитами на суму майже мільйон євро.

Ласло Трочані у своєму Twitter назвав рішення Європарламенту політичним та заявив, що піде до суду, щоб виправити "кричущу несправедливість".

Тепер майбутня очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) має визначитися з наступними кроками щодо кандидатів від цих двох країн.

Тим часом Угорщина висунула нового кандидата на посаду комісара з розширення ЄС. Ним став колишній представник цієї країни в ЄС Олівер Вархелі.

Обговорення інших кандидатур в члени Єврокомісії продовжиться 30 вересня. Для доведення своєї професійної компетентності кожен з кандидатів матиме по три години для відповідей на питання.

Читайте на ГК:Угорська поліція затримала на КПП "Берегшурань-Лужанка" розшукуваний в Італії фургон (ФОТО)
Читайте на ГК:Сміття із Закарпаття уже дістало Угорщину (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українець завдав тяжких тілесних ушкоджень співвітчизнику в одному з гуртожитків Угорщини