1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Угорщина опинилася на 11-й позиції в Індексі паспортів світу

27.09.2019 23:35 Без кордонів

Основний рейтинговий фактор це кількість країн, які можна відвідати без віз або «віза по прибуттю».

Швейцарська консалтингова компанія Henley & Partners, опублікувала рейтинг паспортів громадянств світу в якому визначала можливості людини які впливають не тільки умови життя в своїй країні, а й доступність переїзду в інші держави, а також пересування по світу в цілому, повідомив портал myhungary.

Починаючи з третього кварталу 2019 року, Японія і Сінгапур утримують перше місце за паспортним індексу, набравши 189 балів. Південна Корея зараз знаходиться на 2-му місці разом з Фінляндією і Німеччиною, де громадяни можуть отримати доступ до 187 пунктів призначення без попередньої візи. Завдяки показнику, рівному 183, Великобританія і США в даний час ділять 6-е місце.

Паспорт Угорщини посів 11 місце. Афганістан залишається в нижній частині глобального спектра мобільності (109 місце в рейтингу), і його громадяни можуть отримати доступ тільки до 25 пунктів призначення по всьому світу. Коментуючи ці дані, д-р Крістіан Х. Каелін, голова Henley & Partners і творець концепції паспортного індексу, говорить:

«За деякими помітними винятками останні рейтинги показують, що країни в усьому світі все частіше розглядають відкритість віз як вирішальне значення для економічного та соціального прогресу. Обговорення паспортного впливу і глобальної мобільності, як правило, зосереджена на перевагах для країн з найсильнішими паспортами. Проте, це останнє унікальне дослідження, здається, підтверджує те, що багато хто з нас вже інтуїтивно знали: підвищення відкритості віз приносить користь усій світовій спільноті, а не тільки найсильнішим країнам».

Читайте на ГК:Угорщина: діалог з новою владою України йде простіше
Читайте на ГК:В Угорщині навколо озера Тиса будують велодоріжку довжиною 65 км
Читайте на ГК:Україна і Угорщина відновлюють економічне співробітництво
Стрічка