1. Новини Закарпаття
  2. >

У Чехії поліція затримала двох українців за незаконне регулювання руху автомобілів

20.09.2019 23:24 Без кордонів

Рух автомобілів на ділянці шосе в Градець-Кралові, регулювали 24-річний українець і 23-річна українка без дозволів на роботу.

У Чехії затримали двох українців, яких місцева компанія нелегально влаштувала на роботу для регулювання руху на ділянці шосе в Градець-Кралові. Про це повідомляє Novinky.

Українці регулювали рух на відремонтованій ділянці жвавої автодороги біля села Садова.

Один з водіїв повідомив митників про двох підозрілих людей у жовтих жилетах, які не розуміли чеської мови і не могли нічого пояснити учасникам дорожнього руху. При цьому дорогою щодня проїжджали тисячі автомобілів.

Співробітники митниці вирішили перевірити скаргу і виявилося, що рух регулювали 24-річний українець і 23-річна українка без дозволів на роботу.

"Він скаржився на спілкування з молодими людьми, які не розуміли його слів, а потім підозрював, що вони взагалі працюють легально", - розповіла прес-секретар митників Градец Кралове.

Митники, які пішли перевірити скаргу, підтвердили підозру водія. 

"Вони з'ясували, що пара насправді не має дійсних дозволів на роботу, виданих чеською владою", - підтвердила Файстастрова. Митники передали справу в Регіональну інспекцію праці регіонів Градець-Кралове та Пардубіце.

Митники передали матеріали справи в обласну інспекцію праці. Компанії загрожує штраф в розмірі 10 млн крон, а українців можуть депортувати.

Читайте на ГК:В Йорданії археологи знайшли докази могутності біблійського царства Едом (ФОТО)
Читайте на ГК:У США ентузіасти готуються до штурму Зони 51 (НАЖИВО)
Читайте на ГК:Ці світлини — нагадування, що нам частіше треба відривати погляд від екранів (+ФОТО)
Стрічка