1. Новини Закарпаття
  2. >

«227 тіл»: у Перу археологи знайшли найбільше поховання принесених у жертву дітей (ФОТО)

28.08.2019 18:36 Без кордонів

Дітей принесли в жертву в дощову погоду, дослідники виявили 227 тіл.

Дітей принесли в жертву в дощову погоду, дослідники виявили 227 тіл.

Археологи виявили в Перу 227 тіл, які належали представникам культури чиму. Як повідомляє ZN.UA з посиланням на  AFP, за твердженням дослідників, це – найбільше поховання принесених у жертву дітей з усіх, виявлених на даний момент.

Вчені відзначають, що вік дітей становив від чотирьох до 14 років, вони були принесені в жертву, щоб умилостивити богів чиму. Всі тіла були закопані головою у напрямку до моря, на деяких ще збереглися залишки шкіри і волосся. Ймовірно, причиною жертвоприношення стало бажання приборкати феномен Ель-Ніньо, вчені знайшли докази того, що поховання було створено в дощову погоду. На думку дослідників, дітей умертвили між 1200 і 1400 роками.

Поховання було знайдено недалеко від столиці імперії районів Уанчако, Пампа ла Круз. Перші 56 скелетів були знайдені в минулому році, дослідники продовжили розкопки і знайшли нові останки. При цьому, археологи не виключають, що знайшли не всі скелети.

Культура чиму існувала на території сучасного Перу приблизно з 900 р. до завоювання держави інками в 1470 році. Столиця імперії чиму Чан-Чан був найбільшим містом доколумбової Південної Америки.

Читайте на ГК:COVID-19. Історія українки в Італійській республіці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Від сьогодні Чехія пом'якшила правила виїзду з країни
Читайте на ГК:У Firefox виникли проблеми з відображенням відео на YouTube