1. Новини Закарпаття
  2. >

Масштабний рейд у Братіславі: зі Словаччини депортують 12 українських заробітчан (ФОТО)

27.08.2019 17:54 Без кордонів ВАЖЛИВО

Поліція здійснила перевірку на вулиці Спутниковій у Братиславі. Під час інспекції 13 громадян третіх держав - 12 громадян України та громадянин Молдови - були оглянуті та представлені в MJ PZ.

Як повідомила Polícia Slovenskej republiky, люстрація встановила, що 12 іноземних громадян перебували на території Словацької Республіки законно, але під час перевірки було встановлено, що вони здійснюють іншу діяльність без відповідних дозволів.

Співробітники Управління праці, соціальних справ та сім'ї після розслідування встановили, що правопорушники були на нелегальній роботі, незважаючи на те, що вони не мають дозволу на роботу або проживання, виданого на роботу.

11 громадянам України та громадянину Молдови було видано рішення про депортацію, що забороняє в'їзд на територію Словацької Республіки та всіх держав-членів ЄС строком на один рік та 7 днів на виїзд додому. Один громадянин України розглядався за несанкціоноване проживання на території Словацької Республіки шляхом винесення рішення про адміністративне вигнання, що забороняє в'їзд на територію Словацької Республіки та всіх держав-членів строком на один рік.

Нагадаємо, в Мукачеві розшукують молодого чоловіка в жіночому одязі, який повертався із заробітків.

Читайте на ГК:В Ужгородській філармонії відбувся концерт до Дня Соборності України (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Я не одна”: творчий вечір поетеси Марії Іваниці відбувся у Мукачеві (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті запускають перший в Україні гірськолижний патруль (ВІДЕО)
Стрічка