1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

"З Китаю в Україну": у Польщі зупинили велику партію контрабандних цигарок

26.08.2019 16:40 Без кордонів

У порту міста Ґданськ вилучили контрабанду 15 млн штук контрабандних цигарок з Китаю, що мали потрапити в Україну.

У порту міста Ґданськ вилучили контрабанду 15 млн штук контрабандних цигарок з Китаю, що мали потрапити в Україну.

Польська поліція спільно із працівниками Національної податкової адміністрації (KAS) під час двох спільних операцій вилучили 15 млн штук цигарок вартістю приблизно 11 млн злотих (2,5 млн євро) та понад 20 тонн тютюну. Збитки для державної скарбниці оцінили у майже 27 млн злотих (6,2 млн євро), повідомляє Польське радіо.

Як повідомили у Центральному слідчому бюро поліції, першу з операцій провели у порті Ґданська. "Служби виявили контейнер, що приплив з Китаю на одному із суден. Вантаж офіційно мав містити кухонні компоненти та запчастини, але після відкриття виявилося, що всередині є коробки, наповнені цигарками без польських акцизних знаків", - поінформувала речниця Центрального слідчого бюро поліції Івона Юркєвич.

Вона додала, що після перевірки контейнера було виявлено майже 15 млн штук цигарок. За словами слідчих вантаж мав потрапити в Україну.

Чергову операцію провели у Лодзькому воєводстві. Там в одному зі складів на терені Зґєжського повіту виявили понад 20 тонн тютюну, станки для нарізання та висушування сировини та елементи потокової лінії.

Читайте на ГК:Експерти розповіли про зарплати українців у Польщі
Читайте на ГК:У Польщі побили двох українців (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Польщі оцінили перспективу для українських заробітчан