1. Новини Закарпаття
  2. >

Екологічне лихо: Арктика теж завалена пластиковим сміттям - Дослідник (ВІДЕО)

13.08.2019 10:07 Без кордонів

Арвед Фукс занепокоєний тим, що навіть у незаселених регіонах землі постійно зростає кількість пластикових відходів.

Про це пише видання "DW".

Німецький дослідник Арктики Арвед Фукс (Arved Fuchs) виступив за законодавчі заходи проти засмічення природи пластиком і розкритикував круїзний туризм до Арктики. В інтерв'ю виданню Neue Osnabrücker Zeitung, оприлюдненому в понеділок, 12 серпня, науковець висловив занепокоєння зростанням кількості пластикових відходів навіть у незаселених регіонах земної кулі.

За словами Фукса,пластикове сміття можна знайти "повсюди": на півночі Шпіцбергену, на північному заході Гренландії тощо. Однією з причин забруднення віддалених регіонів дослідник вважає розважальний туризм на великих круїзних лайнерах.

"Суднам для розваг нема чого робити в Арктиці", - заявив Фукс.

У регіонах, де на сотні тисяч кілометрів немає жодної людини, узбережжя завалені пластиковими відходами, зазначає дослідник. Це можуть бути ємності з-під кремів та гелів, гумові капці, залишки пластикових обгорток тощо. Що більше пластика викидають у море, то більше таке засмічення шкодить морській фауні, зазначає Фукс. Дослідник вимагає запровадження законодавчих заходів проти забруднення довкілля пластиковими відходами.

Читайте на ГК:У жінки посиніла кров після прийому таблеток
Читайте на ГК:У Мілані голі продавці рекламують реаліті (ФОТО)
Читайте на ГК:Вчені придумали, як зупинити випадіння волосся при хіміотерапії
Стрічка