1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. > >

У Польщі б'є рекорди переглядів український серіал "Кріпосна"

11.08.2019 22:09 Без кордонів

В Польщі за перший тиждень показу аудиторія серіалу "Кріпосна" склала 1,23 мільйона глядачів.

В Польщі за перший тиждень показу аудиторія серіалу

Український серіал Кріпосна став хітом у Польщі, пише BBC

Прем'єра першого сезону мелодраматичного серіалу Кріпосна на українському телеканалі СТБ відбулася в лютому 2019 року. За перший тиждень показу серіал очолив рейтинги трансляцій усіх каналів України в будні.

Першим іноземним каналом, який купив права на показ Кріпосної, став польський громадський мовник TVP1, для якого фільм переозвучили на польську мову.

За даними спеціалізованого польського ресурсу Wirtualne Media, за перший тиждень показу аудиторія Кріпосної склала 1,23 мільйона глядачів.

Кількість шанувальників серіалу зростала від епізоду до епізоду. Якщо перший переглянули 1,01 мільйона глядачів, останній - 2,28 мільйона.

Пізніше права на показ української мелодрами придбали Литва, Чорногорія, Сербія, Боснія і Герцеговина, Македонія, Словенія і Хорватія.

Кріпосна - це костюмована мелодрама, знята у співпраці компаніями StarLight Films і Film.UA. Події стрічки відбуваються в Ніжині в 19 столітті. Там проживає заможний поміщик Червінський, у власності якого - молода і витончена кріпосна Катерина Вербицька.

Читайте на ГК:У Польщі автобус із українцями потрапив у ДТП, загинув 12-річний хлопчик /ФОТО
Читайте на ГК:У Польщі розпочалися найбільші військові навчання країн
Читайте на ГК:Залишилися троє дітей: в Польщі українка 3 кілометри бігла за потягом