1. Новини Закарпаття
  2. >

«Arque»: Вчені створили роботизований хвіст для людини (ВІДЕО)

10.08.2019 14:55 0 Без кордонів

Вчені сподіваються, що винахід зможе стати альтернативою тростині. Хвіст може допомогти людям, яким складно стояти на ногах і тримати рівновагу.

Вчені з японського Університету Кейо створили роботизований хвіст, який міг би стати балансиром для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Про це повідомляєNaked Science в четвер, 8 серпня.

Дослідники стверджують, що сила, яку створює хитання хвоста, може змінити положення центру ваги людини і виступити альтернативою звичної тростини. Винахід, що копіює хвіст морського коника, отримав назву Arque. Він використовує низку штучних хребців і пневматичні м'язи, щоб рухатися, відповідаючи на зміну положення тіла носія.

Суглоби хвоста складаються з чотирьох захисних пластин. Пластини з'єднані між собою за допомогою еластичних шнурів, а хребці прикріплені до них за допомогою пружинного механізму, що імітує опір і компенсує тангеціальні сили, що з'являються, коли пристрій починає рухатися.

За словами вчених, винахід також можна використовувати при підключенні до віртуальної реальності.

Читайте на ГК: Пекельний фотоальбом: рідкісними кадрами жаху Освенциму поділилася його колишня ув’язнена із Закарпаття (ФОТО)
Читайте на ГК:Королівська родина придумала, як повернути принца Гаррі і Меган Маркл
Читайте на ГК:Жінка померла після конкурсу з поїдання бісквітів
Стрічка