1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Представники США навчають англійської в Мукачівському університеті

08.08.2019 09:37 Без кордонів

В Мукачівському державному університеті мовне волонтерство набирає обертів.

З 5 серпня в університеті стартував тиждень практичних занять з англійської мови із залученням коучів зі Сполучених Штатів Америки: Боба Мінтона, Медді Реп, Чарлі Тота, Трістана О’Мейлі, повідомив ОПЗ.

Заняття проводяться з урахуванням рівня володіння англійською мовою: група для студентів та слухачів рівня В2, окремо запропонована програма для викладачів університету та спеціальні заняття, спрямовані вже на англійських філологів.

Атмосфера на заняттях легка та невимушена, всі спілкуються із великим задоволенням. Це чудова можливість покращити свої розмовні навички. Волонтери пропонують слухачам різноманітні форми роботи: від бесід з елементами відповідей на питання до графічного зображення окремо взятої теми.

Цікава тема була запропонована про стереотипи у суспільстві, про значення справедливості і рівності у навчанні, про виховання відповідальності вже зі шкільного віку. Заняття ще тривають, а слухачі з нетерпінням чекають на англомовну екскурсію у Мукачівський замок «Паланок» разом з волонтерами, повідомили в МДУ.

Нагадаємо, Закарпатець взяв участь у світових змаганнях з велоспорту в Італії.

Читайте на ГК:У Мукачеві з’явиться музей авторських творів Володимира Микити
Читайте на ГК:У Мукачеві на День туризму освятять мед
Читайте на ГК:На Мукачівщині розпочали збирання картоплі в особистих господарствах (ФОТО, ВІДЕО)
Стрічка