1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатські митники вилучили одяг, взуття, пиво та шоколад

03.08.2019 13:21 Без кордонів

Сьогодні, 3 серпня 2019 року, в зону митного контролю митного посту «Ужгород» заїхав рейсовий автобус сполученням Прешов - Мукачево марки «Neoplan», під керуванням громадянина України.

Дві громадянки України формою проходження митного контролю обрали «червоний коридор», заповнили митні декларації, в яких вказали свої паспортні дані, відомості про транспортний засіб та наявність у них особистих речей у кількості по одній сумці.

При усному опитуванні підтвердили відомості, вказані у митній декларації та заперечили наявність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

В ході проведення повного митного огляду рейсового автобусу митники виявили приховані товари, а саме: взуття чоловіче іноземного виробництва торгівельної марки «Salvatore Ferragamo» різних розмірів та кольорів у кількості 54 пар; шоколадки торгівельної марки «Studentska» у кількості 210 шт. (плиток); пиво, різних торгівельних марок «Budweiser», «Pilsner», «Krusovice», «Staropramen» у металевих банках місткістю 0,5 літра кожна, у кількості 366 банок 183 літри; одяг бувший у використанні у загальній кількості 30 кг та взуття бувше у використанні у загальній кількості 15 кг.

Приховані від митного контролю товари знаходились у спеціально виготовлених сховищах, а саме: в чотирьох спеціально виготовлених тайниках, які розміщувались у передній та задній частинах днища салону транспортного засобу.

У поясненні громадянки визнали виявлені товари своє власністю, приховали з метою подальшого збуту та отримання прибутку.
Зазначені дії мають ознаки порушень митних правил, передбаченого ч. 1 статті 483 Митного кодексу України. Наразі складено протоколи про порушення митних правил, товари вилучено, повідомила ДФС у Закарпатській області.

Нагадаємо, закарпатські роми разом з усім світом вшановують пам'ять загиблих в Аушвіці.

Читайте на ГК:Ужгородські школярі замість квітів вчительці зібрали гроші для хворої дівчинки (ФОТО)
Читайте на ГК:Журналісти розповіли про закарпатця, який став чемпіоном Європи з кікбоксу (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді відбулася виставка-ярмарок "Тур'євроцентр Закарпаття" (ВІДЕО)
Стрічка