1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

країнців затримали на нелегальних тютюнових фабриках у Польщі та Болгарії (ФОТО)

25.07.2019 19:10 0 Без кордонів

 

Українські робітники були примусово залучені до виробництва сигарет, стверджують в Держприкордонслужбі.

Українські прикордонники спільно з міжнародною групою правоохоронців виявили 18 громадян України на підпільних тютюнових фабриках в Польщі і Болгарії. Про це повідомляє Держприкордонслужба у четвер, 25 липня.

Так, в районі польського міста Катовіце спільна міжнародна група в складі представників Держприкордонслужби, польського підрозділу CBSP, оперативного підрозділу митниці Литви за підтримки Європолу виявила нелегальну фабрику з виготовлення сигарет.

Під час операції правоохоронці затримали організатора виробництва - громадянина Польщі. Також на фабриці виявили 11 громадян України, які було примусово залучені до виробництва тютюнових виробів.

Крім того, на території Болгарії, в регіоні Пловдив, оперативники Південного регіонального управління Держприкордонслужби у взаємодії зі співробітниками УБОЗ МВС Молдови, УБОЗ МВС Болгарії та Європолу виявили підпільну фабрику з виготовлення сигарет.

На місці затримано трьох організаторів протиправної діяльності, які є громадянами Болгарії, а також сімох громадян України і одного громадянина Молдови, які також примусово утримувалися як працівники.

Нагадаємо, нова партія контрабандних сигарет Львівської тютюнової фабрики "засвітилася" на Закарпатті.

Читайте на ГК:У Польщі на будівництві загинув український заробітчанин
Читайте на ГК:Понад 200 тисяч українців отримали дозволи на проживання в Польщі
Читайте на ГК:У Польщі двоє братів з України загинули у ДТП
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
Стрічка