1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Українці допомогли загасити лісову пожежу в Польщі (ВІДЕО)

02.07.2019 19:35 0 Без кордонів

Завдяки діям українців лісову пожежу, що розгоралася, вдалося загасити - вони боролися з вогнем лопатами і гілками.

Біля села Белчев-Гурни в Нижньосілезькому воєводстві в Польщі українці допомогли загасити лісову пожежу. Про це повідомляє польське видання TVP Info у вівторок, 2 липня. До прибуття пожежних на місце загоряння вогонь намагалися зупинити кілька українців - з доступних засобів у них були тільки лопати і гілки. 

"Найважливішими були перші півгодини, за допомогою лопат, піску і гілок вдалося погасити більш як 500-700 метрів лінії вогню. Якби не героїчне ставлення і зусилля українських громадян, ліс міг би згоріти, а вогонь - навіть досягти будинків", - написала Анна Сауц у коментарі до відео про гасіння пожежі на сторінці у Facebook Катаклізми в Польщі і в світі. 

Те, що зусилля українців були вирішальними у гасінні пожежі, підтвердив і прес-секретар районного штабу Державної протипожежної служби в Гурі Марцин Клефас. 

"Ставлення цих людей заслуговує на повагу і визнання, вони, безумовно, запобігли розповсюдженню вогню вглиб лісу", - сказав Клефас. 

Чим займалися і як потрапили на місце пожежі українські громадяни, не уточнюється. Представник пожежної бригади повідомив, що внаслідок пожежі згоріли 13 засіяних зерном гектарів землі і 1,5 гектара лісу. Збитки оцінили в 66 000 злотих. Найбільш імовірною причиною пожежі є загоряння при сільськогосподарських роботах.

Читайте на ГК:Українець у Польщі розгулював по пляжу з ножем і лякав відпочивальників
Читайте на ГК:У Польщі загинув українець-заробітчанин
Читайте на ГК:У Польщі на фермі українські заробітчани захворіли на COVID-19
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська