1. Новини Закарпаття
  2. >

Сумна статистика: щохвилини на заробітки з України виїжджають дві людини

22.06.2019 11:36 Без кордонів ВАЖЛИВО

З 20 березня 2018 року з України на заробітки виїхало понад 1,3 млн. чоловік. Кожну хвилину кількість трудових мігрантів збільшується на 2.

З 20 березня 2018 року з України на заробітки виїхало понад 1,3 млн. чоловік. Кожну хвилину кількість трудових мігрантів збільшується на 2.

Такі дані подає ресурс ukrainianpeopleleaks.com, який онлайн підраховує кількість людей, що виїхали з країни.

В українських ЗМІ відзначили, що назва сайту співзвучно зі словом WikiLeaks. Однак точно не відомо, чи пов'язані між собою два ресурси. Нагадаємо, що некомерційна організація WikiLeaks публікує секретну інформацію з анонімних джерел.

Для підрахунку громадян України Ukrainianpeopleleaks використовував цифри, озвучені міністром закордонних справ Павлом Клімкіним. У 2018 році на конференції "Міжнародна зустріч з питань реформ в Україні" він сказав, що щомісяця з країни на заробітки їдуть 100 тис. Чоловік. А згідно з даними Міністерства соціальної політики, про трудову міграцію не з чуток знають 9 млн. Українців.

Як зазначено на ресурсі Ukrainianpeopleleaks, за даними ООН, до 2050 року населення України може скоротитися на 18% - до 36 млн. Чоловік. Країна ризикує остаточно перетворитися в край старих і дітей.

Нагадаємо, про Закарпаття і заробітчанство: чому та як помирають українські трудові мігранти за кордоном.

Читайте на ГК:У Кабміні спрогнозували курс гривні на 2021 рік
Читайте на ГК:Курси валют: гривня дещо відіграла падіння
Читайте на ГК:1032-га річниця з дня хрещення Київської Русі-України: історія свята
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська