1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

На замітку туристам: Лайфхак як безкоштовно поїсти у Будапешті

15.06.2019 11:18 Без кордонів

Практичні поради туристам з обмеженим б'юджетом на подорож.

Будапешт - далеко не найдорожча європейська столиця. Тому туристи з самим обмеженим бюджетом можуть собі дозволити харчуватися в кафе. Але якщо відпущені на подорож кошти закінчуються, ловіть кілька Лайфхаків, як поїсти в Будапешті абсолютно безкоштовно.

Перше місце, куди повинен відправитися голодний бюджетний турист - це Центральний ринок Будапешта. Він знаходиться в самому серці столиці, недалеко від моста Свободи і популярної серед туристів вулиці Ваци.

Чому саме ринок? Та тому, що в Угорщині прийнято пробувати продукти перед покупкою. А на цьому ринку продаються справжнісінькі делікатеси: угорська ковбаса салямі, сири, солодощі, угорський бекон і буженина, фуа-гра з гусячої печінки, першокласні овочі і фрукти і багато іншого. Крамниць і магазинчиків на ринку дуже багато, тому проста дегустація з легкістю допоможе вгамувати голод.

Будівля Центрального ринку Будапешта

Крім того, періодично тут проводяться фестивалі їжі, де можна безкоштовно скуштувати страви і продукти різних країн. Якщо під час подорожі в Будапешт в місті проходить якийсь ярмарок - вирушайте туди. Там теж можна поласувати безкоштовними частуваннями.До речі кажучи, господарі винних лавок можуть запропонувати продегустувати дивовижні угорські вина.

Якщо вже мова зайшла про напої, то варто сказати, що в деяких кафе швидкого харчування, наприклад в Макдональдс, клієнти можуть самостійно і безкоштовно доливати газовану воду в свій стакан. 

Джерело: MyHungary.Net 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка