1. Новини Закарпаття
  2. >

Німеччиною й Італією пронісся ураган (ВІДЕО)

13.06.2019 21:52 Без кордонів

Італія постраждала від повеней і зсувів. А в Німеччині пронісся ураган Клаус, десятки людей постраждали.

Італія постраждала від повеней і зсувів. А в Німеччині пронісся ураган Клаус, десятки людей постраждали.

Понад 20 людей постраждали від урагану Клаус, що пронісся по території Німеччини в середу, 12 червня, ввечері. Про це повідомляє Укрінформ

Зазначається, що травми переважно отримані внаслідок падіння гілок дерев. У землі Мекленбург-Передня Померанія велика гілка впала з висоти чотирьох метрів на гостей весільної церемонії, травмувавши трьох жінок і чотирьох чоловіків. А в Оранієнбурзі, земля Бранденбург, в ході вечірки були травмовані 11 осіб, також через падіння обламаних гілок.

Крім того, постраждало безліч автомобілів: на частину з них впали дерева, інші виявилися підтопленими. У Берліні пожежній службі, до завдань якої входять і рятувальні операції, довелося виїжджати за викликами не менш ніж 320 разів. Майже на дві години було паралізовано роботу столичного залізничного вокзалу. Рух вдалося відновити до ранку четверга після проведення ремонтних робіт на лініях.

Однак залишаються проблеми з рухом міської електрички, технічні служби розчищають шляхи. На деяких автодорогах рух виявилося неможливим, вони закриті і вранці четверга. Крім того, був трохи порушений режим роботи берлінських аеропортів.

В Італії жителі регіону Ломбардія постраждали від повеней і зсувів, викликаних потужними зливами в цій частині країни. У провінції Лекко ситуацію посилило танення снігів у горах, через що рятувальники почали евакуацію житлових будинків, ферм і кемпінгів.

Додатково до цього, залізничне сполучення було тимчасово припинено, а кілька доріг, включаючи маршрут навколо частини озера Комо, заблоковані, оскільки дорожнє полотно місцями виявилося більш ніж на метр під водою. В окремих населених пунктах також пройшов град розміром з яйце. Рятувальники стверджують, що вранці 13 червня рівень води почав спадати, тому почалися роботи з ліквідації наслідків негоди.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська